Ana Sayfa Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

www.modaajanda.com (Bundan böyle Moda Ajanda olarak anılacak), Moda, makyaj, sağlık, magazin, dekorasyon, genel kültür vb. kısaca modaya ve hayata dair aklınıza gelen her şey ile ilgili en güncel bilgi ve yorumu sizlere aktarmayı hedefleyen bir moda içerik sitesidir.

Moda Ajanda tarafından üretilen (video, yazı, resim, haber, ses dosyası) içeriklerin, kaynak belirtilmek ve aktif link verilmesi koşulu ile alıntılanmasına, videoların gömülü kodlarının başka sitelerde kullanılmasına Moda Ajanda tarafından izin verilmektedir. Moda Ajanda, paylaşım kültürünü esas almakta ve buna saygı duymaktadır. Bunun için tek şartımız vardır. Alıntılanan içeriğin üzerinde hiçbir değişiklik yapılmadan paylaşılması ve “Aktif Link” vermek koşulu ile doğrudan bir bağlantı verilmesi.

Moda Ajanda, ziyaretçilerin ve üyelerin bilgilenmesi amacıyla sunulan içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu beyan etmektedir. Moda Ajanda, kendi ürettiği ve yayınladığı içeriklerden bizzat sorumlu olduğu gibi, ayrıca üye ve ziyaretçilerin ürettikleri ve yayınladıkları içeriklerden 5651 sayılı kanunun 5. Maddesi gereği hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir.

Sitemizde yayınlanan ürünlerin özelliklerinden, satış koşullarından, kullanımından, satıcıları ve/veya üreticileri ile aranızda yaşanabilecek sorunlardan Moda Ajanda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Moda Ajanda web portalında, diğer web sitelerine ait linkler bulunabilir. Moda Ajanda, hiçbir şekilde bu sitelerin içeriklerinden ve/veya ticari aktivitelerinden sorumlu tutulamaz.

Moda Ajanda, sitenin içeriğini, yapısını ve kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirme hakkını saklı tutar.

Moda Ajanda, her koşulda kesintisiz hizmet garantisi vermemektedir. Güncellemeler, bakım ve/veya ticari nedenlerden ötürü önceden haber vermeden servisi kısmen ve/veya tamamen durdurma hakkını saklı tutar.

Moda Ajanda’da yer alan sitelere ait logoların mülkiyeti, ilgili sitelere aittir.

Moda Ajanda, işbu şartların yürürlükte olduğu tarih itibariyle, tüm içeriklerini ve servislerini ücretsiz olarak sunmaktadır. İleride herhangi bir zamanda, sunmuş olduğu servislerden ve içeriklerden bedelli ve/veya bedelsiz olarak yararlandırma hakkına sahiptir. Bedelli hizmetler ve abonelik türleri, Moda Ajanda sitesinde “hizmetler” bölümünde ayrıca belirtilmiş olabilir. Kullanıcıların ilan edilen abonelik sistemlerinden birini seçmesi halinde sunulan hizmet ve özelliklerini okuması gerekmektedir. Ücretli veya ücretsiz herhangi bir şekilde yararlanmada üye / kullanıcı, Moda Ajanda’nın taahhüt ettiği hizmetten fazlasını talep edemez.

Moda Ajanda sitesine üye olurken verilen bilgilerin doğruluğundan ve gizliliğinden, ayrıca şifre ve kullanıcı adının korunmasından, başka kimselerle paylaşılmamasından kullanıcının kendisi sorumludur. Bu bilgilerin yetkisiz kişiler tarafından ele geçirilmesi ve Moda Ajanda servislerinin kullanılması halinde Moda Ajanda sorumluluk kabul etmemektedir.

Moda Ajanda ve kullanıcı arasında ortaya çıkabilecek her türlü hukuki ihtilaf öncelikle iyi niyet çerçevesinde çözümlenmeye çalışacaktır, aksi halde taraflar İstanbul Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğunu kabul ederler.

Tarafınıza sunulan kullanım kuralları, Kullanıcının kayıtlı üye olması / siteye girmesi, içeriklerden ve servislerden yararlanmaya başlaması ile her iki taraf arasında kabul edilmiş sayılır. Kullanım şartları kabul edilmediği takdirde, kullanıcının siteyi ve servisleri kullanmaması yeterlidir.

Moda Ajanda Ekibi