Ana Sayfa Makyaj 2018’de dikkatleri üzerinize çekecek 4 göz makyajı

2018’de dikkatleri üzerinize çekecek 4 göz makyajı

182
0
Paylaş

Her geçen Moda Haftası sezonunda, editörlerin ve blogcuların beğenisini kazanmak ve övgü toplamak için yeni makyaj trendleri belirleniyor. Göz makyajında 2018 bahar trendleri, bizleri standart makyaj görüntüsünün dışına çıkartacak. Aşağıda, pistleri devralan dört güzellik eğilimini topladık. Günlük makyaj ritüelinden uzaklaşmak istiyorsanız size ilham vereceğini düşündüğümüz bu trendlere bir göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

2018’de dikkatleri üzerinize çekecek 4 göz makyajı modeli sizlerle..

Kanatlar

2018 Bahar – Monse + Jason Wu Makyajı

Kanatlar her zaman NYFW pistlerinde kendisine yer buluyor. Önümüzdeki sezon da bu değişmeyecek gibi gözüküyor. Ama bu sezon klasik kedi gözlerinden daha farklı çizgiler göreceğiz gibi gözüküyor. Maybelline sanatçısı Yadim, Jason Wu’nun küllerini gözleri vurgulamak için koyu, yuvarlak bir siyah kanat olarak sunarken, sanatçı Grace Lee Monse yorumunda çarpıcı bir çift kanat seçti. Hâlâ kedi gözlerini seven güzellik dünyası; biz de gelişmeleri büyük bir zevkle takip ediyoruz.

Örümcek Kirpikler

Bahar 2018, Cushnie et Ochs + Christian Siriano Makyajı

2018 ilkbahar/yaz dönemi, kıvırcık maskara severler için örümcek “Twiggy” kirpikleri ile karşımıza çıkarak vahşi bir görünüm elde etmek isteyenleri selamlıyor. Maybelline Colossal Big Shot Mascara pistlerde dikkatleri üzerine çekti. Göz makyajında dikkatlerin kirpiğe çekildiğinden emin olmak istiyorsanız sizlere bir kaç önerimiz olacak. Dudak ve göz makyajınızı daha yumuşak tonlarda ve nötr uygulayın. Farkı hissedeceksiniz.

Renkli Gözler

Self Portrait + GCDS Makeup, Bahar 2018

İlkbahar ve yaz aylarının yine vazgeçilmezi gökkuşağı renklerine sahip makyajlar olacak. Bu renk patlamaları olmadan bahar geçer mi? Maybelline Expert Wear Eyeshadows‘u kullanarak GCDS’de ultra-gökkuşağı renklere sahip göz kapakları gördük. Ve Maybelline Master Fair Highlight‘ı kullanarak Self Portrait gün batımını yakalayan renk geçişleri muhteşemdi.

Gündüz Makyajı

Jonathan Simkhai + Okul Makyajı, Bahar 2018

Gündüz güzelliği, biraz huysuz glam ve parlaklık olmadan olmaz. Maybelline sanatçısı Erin Parsons, bunu Jonathan Simkhai’de, Maybelline The Nudes Palette’den yarattığı huysuz bir bronz gözle yaptı. Okul makyajı diye de tabir edilen bu makyajda, karanlık bir gölge üzerine moody parlamaları ekleyerek yüzlerin parlaması sağlanıyor. Tabi ki mat bir cila yüzünüzün gayet doğal gözükmesine neden olur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here