Ana Sayfa Güzellik 2018’de sarı saç moda olmaya devam edecek

2018’de sarı saç moda olmaya devam edecek

175
0
Paylaş

Sarı saç her zaman moda olmuştur, sadece şekil değiştirir. 2018’e girerken en moda tonları altın kum ve bej renkler olacak gibi görünüyor. Farklı tonlardaki sarı saç da yine cezbedici havasını korumaya devam ediyor.

2018’in Sıcak Sarı Tonları

2017 yılının başından itibaren doğal sarışınlar yine modanın en gözdesi olmaya devam etti. Bu akımın en önemlileri ise şöyle sıralandı;

  • Altın kum tonu
  • Bej rengi kum tonu
  • Kül ve şeftali tonu

Önemli not! Sarı saçlarınızı, koyu renk kaşlar birleştirmek hala etkili bir sonuç ortaya çıkarıyor. Bu sayede açık, etkileyici ve göze çarpan bir sonuç elde edebilirsiniz.

Pembe kuvars gölgeler:

2018’de en şık tonlardan biri kuşkusuz “pembe” olacak. 2017’nin sonlarında bir çok modacı bu tonu defilelerinde denediler. Artık sadece podyumlarda değil, günlük yaşantımızda sokaklarda da sıkça bu renkler ile karşılaşacağız gibi gözüküyor.

Kaplama tekniği (elmas taşlaması)

Bir çok kadın, fırçalama tekniğinin sadece makyajda kullanıldığını sanıyor. Artık bu teknik sadece makyajda değil, aynı zamanda bazı renklendiriciler sayesinde saç boyama yöntemi olarak da kullanılıyor. Bu şekilde renklendirmek, daha açık gölgelerle saçların parlamasına yol açıyor. Sonuç gerçekten göz alıcı..

“Kirli” sarışın

İsmi her ne kadar korkutucu ve kötü gözüküyor olsa da, bu model sayesinde kısa saçlarda doğru renklendirme ile yine harika bir sonuç ortaya çıkartabilirsiniz. Koyu renklerin ön plana çıktığı bu modelde kısa saçlarınız dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak.

Platin sarısı

Klasikler her zaman modasını korur. Asil gölgeler hiçbir zaman unutulmayacak. Her zaman kullanmaya uygun olan platin sarısı, hafif bir ten rengine ve mavi veya gri renk gözlere sahip kadınlar için her zaman cezbedici dokusunu korumaya devam edecek.

Altın rengi gölge

Bu model renklendirme de, saçlar altın ve bakır tonlarıyla parlatılır. Değişimden korkmuyorsanız ve cesaretiniz varsa kesinlikle denemenizi öneririz.

Açık kahverengi saç

Makyajında parlak renkleri tercih eden kadınlar için bu tondaki saç modelleri oldukça uygun gözüküyor.

Sonuç olarak sarı saç modası hiç bir zaman eskimeyecek. Saçlarınızı değiştirmekten ve farklı tonlar denemekten hiç bir zaman çekinmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here