Ana Sayfa Moda 2018 Mini etek modelleri neler?

2018 Mini etek modelleri neler?

198
0
Paylaş

Mini etek modası

Günlük hayatımızda, kombinlerimizde sıkça tercih ettiğimiz mini eteklerimizin geçmişi milattan önceye dayansa da popüler oldukları zaman dilimi 1960’lardır. 1960’dan bu yana kadınların vazgeçilmezi olan mini etekler farklı model ve kumaş seçenekleriyle günlük hayatımızda yerini almıştır.

2017’de mini etek modası

2017 senesi mini etek modası için kot eteklerin geri dönüşü oldu. Bundan on sene önce altımızdan çıkarmadığımız mini etekleri bir süreliğine rafa kaldırmıştık ta ki 2017’ye kadar. Bu sene kot etekler tekrardan hayatımıza girdi ve 2018 senesinde de hayatımızda kalmaya devam edecekler. Sade dümdüz açık ve koyu renk kot eteklerin yanı sıra üzeri inci işlemeli ve çiçek baskılı modellerde bu sene içinde özellikle bahar ve yaz döneminde çok kullanıldı. Kot rengi dışında siyah, beyaz ve çeşitli renk çeşitleri de bulunan kot etekler farklı tarzlara hitap ediyor.

Çok klasik tarzda kadınlarda kot etek giyiyor daha bohem tarzdaki kadınlar da. Bunun yanı sıra asimetrik kesim, püsküllü, baskılı ve incili etekler sadece kot kumaşında değil her kumaşta bütün 2017 yılı boyunca kullanıldı. Yani 2017 mini etek modasının demirbaşlarının çiçek baskılı, inci işlemeli, ve kot etekler olduğunu söyleyebiliriz.

2018’de mini etek modası ne olacak?

2017 bahar ve yaz döneminde daha çok karşımıza çıkan kot etekler 2018’de de karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 2018’de asimetrik kesimli etekler çok moda olacak buna ilave olarak pastel renkli denim eteklerde 2018 bahar ve yaz aylarının vazgeçilmezi olacak gibi gözüküyor.

 

Yüksek belli etekler geri dönüş yapacak ve 2018’de bir sürü modelde karşımıza çıkacaklar. Bunlara ek olarak 2018 yılında bir çok çizgili etek göreceğinizi söyleyebiliriz çünkü çizgili etekler 2018’de çok iddalı bir trend olacak. 2018 mini etek modası temel olarak yine kot eteklerden oluşacak fakat bir sürü farklı renk ve model kartelasıyla sizi şaşırtacağına eminiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here