Ana Sayfa Güzellik 2017/2018 Oje modası

2017/2018 Oje modası

235
0
Paylaş

Kadınların el bakımı ve el güzelliği konusunda vazgeçilmezleri arasında yer alan ojeler, her sezon farklı modalar ve farklı şekiller ile karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle de 2017 yılının oje modasını takip etmek ve gelecek dönemde 2018 oje modasına uygun bir şekilde oje yapmak, sizin daha şık görünmeniz konusunda büyük bir etki sağlayacaktır.

2017 Oje Trendleri

Her sene bir rengin moda olduğu bilinirken, 2017 yılı itibariyle kırmızı ve bordo renginin öne çıktığı bir gerçek. Kırmızı oje tercih ederken ise açık kırmızı tonlarından uzak durmak ve daha kapalı olan kırmızı tonlarına yönelmek, sizin için daha iyi olacaktır. Bununla birlikte koyu renkli ojelerin daha çok kısa ve manikürlü olan tırnaklara yakıştığını da belirtmek doğru olacaktır. Hem şıklığınız hem de farkınızı ortaya koyacak bir oje arıyorsanız ve bu konuda renk tercihiniz koyu yönde olacaksa, Avon ojeleri arasında yer alan Gel Finish serisi ürünlerinden biri olan Wine and Dine Me ojesi üzerinde durmanızı önermekteyiz.

Avon Gel Finish – Wine and Dine Me

Söz konusu oje, gerek renk tonu ve gerekse duruşu bakımından, oje konusunda en iyiler arasında yer alıyor.

2017 Oje Modelleri

Fosforlu ojelerin her zaman için kullanıldığını söylemek mümkündür. Ancak 2017 yılı itibariyle fosforlu ojelerin kullanımı konusunda ciddi bir artış görülmektedir. Bu da demek oluyor ki, fosforlu ojeler 2018 yılında fazlasıyla moda olacak.

Tebeşir maviler, fosforlu pembeler, pastel maviler, mor veya tonları ve son olarak fosforlu sarı renkleri, 2017 oje modelleri konusunda en çok tercih edilen seçeneklerden sadece birkaçı olarak bilinmektedir. Tüm bunların yanı sıra Pulp Fiction filmi ile birlikte siyah renkli oje satışlarında ciddi bir artış görüldü. Özellikle normalin dışında bir beyazlığa sahip olan ellerin, siyah ojeyle birleşmesi durumunda, ortaya çıkan asil duruşun son derece dikkat çektiğini söylemek mümkün olacaktır. Bu nedenle 2018 oje modası konusunda beyaz ellere siyah oje kombininin büyük önem taşıdığı görülmekte.

Sonuç olarak 2017 kış dönemi oje modası ve 2018 oje modası için öne çıkan renkler arasında kırmızı, bordo ve fosforlu neon renkler gözüküyor. Vazgeçilmezler arasındaki yerini her daim koruyan siyah da yine bizleri ışıltısıyla büyülemeye devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here